Zvládli to jiní .. zvládneš to taky

29. října 2009 v 22:27 | roxtinka |  citáty
Za poslední dobu jsem sem toho napsala opravdu dost. *ironie*

Za poslední dobu se toho přihodilo tolik, že by na to ani nestačila kapacita jednoho článku.
Možná za to můžu já .. možná lidi okolo mě ..


A já si stále uvědomuju tu ohranou frázi Všude dobře, doma nejlíp, i když si to někdy nechci připustit, ale je to tak. Kde jinde mě čeká každý večer moje postýlka? Ta moje taková normální rodinka, bez hlavy rodiny??:D

Co tě nezabije, to tě posílí i v těchto slovech je kapka pravdy, možná pro někoho spousta odpovědí na otázky, na otázky které nám někdo už nikdy neodpoví, které navždy zůstanou ukryty v našich duších, určitě nevíte o čem mluvím .. přestanu ..

Možná jsem to všechno dělala, protože jsem chtěla. Možná jsem to všechno dělala, protože jsem potřebovala. Možná jsem to všechno dělala pro tebe. Nedávno jsem narazila, na opravdu krásné citáty a tím jedním, je i tento. Je moc krásný.

Nemůžeš ztratit něco, co si nikdy neměl.

Nediskriminuj mě, pokud opravdu nepochopíš můj život. Tak k tomuhle si myslím, že slova jsoou zbytečná, každý si ho pobere podle svého.

Všichni lidé, s nimiž se setkáváme, mají své osudy, které ovlivňují jejich chování, ale na to příliš málo myslíme. Očekáváme, že budou reagovat tak, jak bychom zareagovali na jejich místě my, a proto jim v naprosté většině případů nemůžeme rozumět, nemůžeme je pochopit .. Bohužel, tohle je i jedna moje zkušenost z reálu. Spousta lidí, soudí druhé podle sebe, podle toho jak by se zachovali, ale zapomínají, že ostatní jsou jiní, nejsou stejní jako oni, každej je originál, jiné myšlení, jiné názory .. Proč na to spousta lidí zapomíná?
Proč říká zvládli to jiní .. zvládneš to taky .. Ale co když to nezvládnu? Co když to nezvládám ..

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Rony Rony | Web | 31. října 2009 v 13:15 | Reagovat

Život už prostě není takový, jaký jsme si ho vysnily jako malé holky. :) Ale ta naděje, že je třeba lepší, než jsme si ho vysnily přece pořád je, ne?
Hezkej článek. Moc.

2 Rony Rony | Web | 31. října 2009 v 13:16 | Reagovat

A jen tak mimochodem - na té fotce vypadáš dokonale.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama